Polska flaga Europejska flaga

Nasze cele i wartości

Cele i wartości Reconal – dla firmy, długoterminowym celem strategicznym jest ugruntowanie pozycji cenionego i uznanego producenta konstrukcji aluminiowych, stalowych i szklanych w Polsce, oraz wdrożenie sukcesu na rynkach zagranicznych.

Jesteśmy gotowi sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta oraz sprostać wymaganiom stawianym przez projekt, pod względem rozwiązań technicznych, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów i usług.

Praca zespołowa

Pomysły pochodzą od jednostek, jednak wybór ścieżki, rozwój idei oraz wykonanie zadania to praca zespołowa.

Wyzwania

Wierzymy, że wyzwania zwiększają kreatywność, dlatego skupiamy się ambitnych realizacjach.

Konkurencyjność

Uczciwa konkurencja jest podstawą zdrowego rynku usług, dlatego nie obawiamy się jej, bo w naszych działaniach również kierujemy się tym etosem.

Integralność

Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego nasze rozwiązania są dostosowane do jego wymagań.

Cele i wartości Reconal

Reconal to Ludzie, cele i wartości

Jesteśmy bardzo dumni z całego zespołu firmy Reconal, ponieważ wszyscy kierujemy się tymi samymi ideałami. Niezależnie od tego, czy naszą pracę wykonujemy na hali produkcyjnej, przewożąc towary wózkami widłowymi, przygotowując dokumentację czy odbywając spotkania konsultacyjne, zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas siłą napędową do tworzenia nowszych, lepszych, bezpieczniejszych i trwalszych produktów.

Nasze cele i wartości

Przez ćwierć wieku rotacja personelu w firmie Reconal była minimalna i ograniczała się do kilku przypadków przeniesienia personelu za granicę lub przypadków losowych. Oznacza to, że byliśmy w stanie utrzymać wysoce zgrany zespół z wiedzą i doświadczeniem, który może rozwijać
i wprowadzać innowacje.

Naszą kadrę zasilają również nowe pokolenia inżynierów i techników, którzy przejmują doświadczenie starszych kolegów i koleżanek wprowadzając jednocześnie do zespołu powiew świeżości podejścia oraz nowoczesne metody pracy.

Józef Bytnar, Współzałożyciel Reconal

Cele

Cel numer 1

Poprzez pracę zespołową, stawić czoła niekończącym się wyzwaniom konstrukcyjnym i projektowym wynikającym ze wszystkich aspektów współczesnych trendów architektonicznych.

Cel numer 2

Rozwijać koncepcje produktowe, produkcję oraz metody instalacji dopasowane do innowacyjnych i indywidualnych potrzeb projektowych.

Cel numer 3

Zachować zawsze otwarte podejście do wszelkich koncepcji projektowych w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług spełniających oczekiwania klientów.

Kontakt do Reconal

Odpowiemy na wszelkie pytania, wykonamy wycenę, a także audyt Twojego projektu. Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Nie znalazłeś interesującej oferty?

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.